Cena za ubytování od: 12 000 CZK 12000 CZK
Adresa objektu: Holičky 13, Majdalena
Telefon: 608 434 466 | 777 634 466
Podrobnosti

Podrobnosti

Kapacita 12 osob
Ložnice 3x
Pronajímáme celoročně
Poloha na samotě, na klidném místě, u lesa
Vhodné pro páry, turisty, cyklisty
Kritéria domácí mazlíček zakázán, nekuřácký objekt, majitel bydlí v objektu
Vybavení wifi, televize, dětská postýlka, varná konvice, mikrovlnka, lednice, myčka, sprcha, vana, pro děti (pískoviště, trampolína apod.), společenská místnost, zahrada, zahradní nábytek, venkovní posezení, ohniště

U Janů - Holičky u Staré Hlíny 13, Třeboňsko

0.00 ( 0 hodnocení )

Popis

Přijeďte nasát atmosféru chalupy na samotě u obce Majdalena v CHKO Třeboňsko!
Stavení se nachází uprostřed lesů a rybníků v poklidné přírodě. Ubytování vzniklo po sedmileté rekonstrukci z původně zemědělské usedlosti, jejíž zdokumentovaná historie sahá až do roku 1625.
Pobyt je vhodný pro rodiny s dětmi, sportovce všeho druhu i lidi hledající klidný odpočinek z jejich rušného života.
 
Ubytování na chalupě Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 12 osob ve 3 ložnicích.
 
Ložnice a pokoje: Ubytování ve dvou samostatných apartmánech. Apartmán pro 8 osob je vhodný nejlépe pro dvě rodiny, kterým nevadí společná kuchyně, obývací pokoj a sociální zařízení. Ložnice menší zařízená jednou palandou a dvěma válendami, druhá - manželská postel, dvě válendy.
Apartmán pro 4 osoby je 1 + 0 a sociální zařízení. Apartmán je tvořen jednou místností ve které je kuchyňská linka, manželská postel a palanda, kuchyňský stůl a kamna na dřevo. Samostatné sociální zažízení se sprchovým koutem.
 
Sociální zařízení: Apartmán pro 8 osob má sociální zařízení, které tvoří 2x WC, rohová vana se sprchou, dvě umyvadla, skříňky na toaletní potřeby a automatická pračka. Koupelna je vytápěna dvěma radiátory a podlahovým topením.
Sociální zažízení druhého apartmánu pro 4 osoby je tvořeno sprchovým koutem, toaletou a dvěma umyvadly. Není vytápěno.
 
Vytápění: Apartmán pro 8 osob se vytápí krbovými kamny s výměníkem.
Druhý apartmán je vytápěn samostatně krbovými kamny na dřevo.
 
Doprava, parkování: K samotnému objektu je cesta možná několika způsoby. Za ten nejrychlejší považuji jízdu autem až na místo samé. Při využití autobusové, či vlakové dopravy budete nuceni se dopravit po vlastních cca 5 kilometrů. Parkování přímo u chalupy.
 
Stravování Stravování neposkytujeme. Pokud nebudete využívat vybavení naší kuchyně a rozhodnete se stravovat v restauracích, jistě vše zvládnete v okruhu pěti kilometrů od chalupy.
 
Vybavení chalupy K vybavení apartmánu pro 8 osob patří: kuchyně včetně sporáku, myčky na nádobí, lednice s mrazákem, mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice, nádobí, příborů.
V obývací místnosti jsou krbová kamna, sedací souprava, TV, DVD, radio s magnetofonem, CD přehrávač. Druhý apartmán je vybaven lednicí, mikrovlnnou troubou, TV, krbovými kamny.
K vybavení apartmánu pro 4 osoby patří: vybavená kuchyňská linka, dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem, kamna na dřevo.
 
Výlety, atrakce, zábava Samotná lokalita Třeboňska nabízí velké množství sportovních aktivit. K té zřejmě nejoblíbenější patří cykloturistika, rybolov a pěší turistika.
Odpočinek nabízí v letních měsících koupání na nedalekých pískovnách, řece a rybnících. Nejde opomenout ráj vodáků, kteří s oblibou začínají z Majdaleny, či Suchdola sjíždět Starou řeku. Během podzimních měsíců si na své přijdou houbaři. Zima na naší chalupě nabízí odpočinek, strávení vánočních svátků i Silvestra
 
Možnosti koupání: Suchdolské pískovny, rybník Nový Stříbřecký, rybník Hejtman, Opatovický rybník, Staňkovský rybník, rybník Svět, Nový Lipnický rybník, Podřezanský rybník, rybník Rožmberk, rybník Velké Bahno, Spolský rybník, Novomlýnský rybník - Peršlák, Velký Hatínský rybník, rybník Blanko, rybník Dvořiště.
 
Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 12 osob - 3 ložnice
Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za týden za celou chalupu
Zimní sezona: 30000,- Kč
Letní sezona: 30000,- Kč
Mimo sezonu: 30000,- Kč

Cena za víkend za celou chalupu
Zimní sezona: 12000,- Kč
Letní sezona: 12000,- Kč
Mimo sezonu: 12000,- Kč

Silvestr - 25000,- Kč

Termín pro pobyt: 30.12. - 01.01.. Každý další den před i po termínu + 3.000 Kč
Vánoce - 25000,- Kč
Termín pro pobyt: 23.12. - 26.12.. Každý další den před i po termínu + 3.000 Kč

Jarní prázdniny - 30000,- Kč
Termíny 01.02.2021 - 14.03.2021
Sedmidenní pobyty- příjezd neděle do 12 ti hodin, odjezd sobota do 12 ti hodin

Velikonoce - 18000,- Kč 02.04. 2021 - 05.04.2021

Příjezd a odjezd dle telefonické domluvy

Aktuální info Součástí chalupy U Janů je nový pastevní areál, kde jsou umístěni divocí koně Exmoor pony, kteří jsou zapůjčeni od společnosti Česká krajina o.p.s.
Více informací naleznete na www.ceska-krajina.cz

Provoz, poplatky, ceny Záloha na pobyt 50 % z ceny ubytování Kauce 3.000 Kč Cena zahrnuje veškeré poplatky spojené s ubytováním- spotřeba vody, elektrické energie, dřevo na topení- Wifi- ložní prádlo, ručníky, toaletní papír- rekreační poplatek , povolenky k vjezdu- závěrečný úklid.
Sedmidenní pobyty- příjezd neděle do 12 ti hodin, odjezd sobota do 12 ti hodin.
Víkendové pobyty - příjezd i odjezd dle domluvy.

Silvestr nepronajímáme
Rok 2021 nepronajímáme

Lokalita

Jižní Čechy, Čechy
Komentáře

Komentáře

Hodnocení

Jednání s majitelem
Vybavení objektu, čistota
Doporučili byste toto ubytování?

Další v této turistické oblasti